Renoviramo kucu u Banja Luci

U današnjem videu pokazujemo kako je teklo renoviranje naše kuće u blizini Banja Luke. A sve je počelo tako što smo htjeli "samo" da stavimo podno grijanje 🤣 ... i onda kako to obično bude padala nam je jedna po jedna nova ideja na pamet, tako da na kraju umjesto samo podnog grijanja mi smo skroz promijenili izgled kuće 🤣. Prvo što smo uradili je bilo to da smo zamijenili vrata na poslovnom prostoru, onda smo stavili pločice umjesto kamena, a onda i prozor na poslovnom prostoru. Zatim smo dozidali jedan novi dio na prvom spratu kuce ... prvobitno je bilo planirano da to bude velika terasa, ali smo na kraju odlucili ipak da je zatvorimo i tako dobijemo jos skoro 50 kvadrata dodatnog prostora za stan na prvom spratu. Pomjerili smo jedan zid u kuhinji da bi dobili veću kuhinju, takodje i u kupatilu smo jedan zid pomjerili da bi dobili veće kupatilo. Polupali smo svu glazuru kako bi stavili podno grijanje. Pošto se kuća nalazi uz jako prometnu ulicu, odlučili smo da zazidamo ogradu na balkonima. Stavili smo i novu fasadu, a i ulazna vrata smo prosirili koliko je to bilo moguće. Uglavnom ima još dosta posla, kao što je opremanje, renoviranje pomoćnog objekta iza kuće i spremanja dvorišta ... ali to ćemo pokazati u nekim narednim videima 🤗🤗. Ako vam se svidio video ne zaboravite ostaviti like i obavezno zapratite moj kanal i uključite zvonce kako bi dobili obavijest o novom videu 🤗🥰.