Oszter Sándor reagál az őt ért vádakra - tv2.hu/mokka

Az első lapinformációk szerint Oszter Sándor ittasan hajtott oszlopnak egy budai bevásárlóközpont mélygarázsában a terepjárójával. A színművészt a rendőrségre is bevitték, jogosítványát állítólag elvették. Most a Mokkában reagált jogi képviselőjével az őt ért vádakra. Oszter Sándor elmondta, hogy február 17-én megbeszélése volt egy budai bevásárlóközpontban. Mielőtt behajtott a mélygarázsba, véletlenül felhajtott a padkára, mivel a mobilja után nyúlt. Ekkor súrolta az oszlopot, de ezt nem vette észre, így továbbhajtott. A mélygarázsban viszont egy széles kanyarban megkarcolta az oldalfalat, ezt már észlelte, végül leparkolt az autójával. Ezt követően, - lévén a megbeszélése elmaradt - a színész a bevásárlóközpontban fogyasztott alkoholt vérnyomás-ingadozásai miatt. Elmondása szerint csak a személyes dolgaiért ment vissza a kocsihoz, és éppen taxit szeretett volna hívni, amikor látta, hogy a rendőrök az autójánál várják. A művész, tekintettel arra, hogy nem vezette a gépjárművet az alkoholfogyasztás után, megtagadta az alkoholszonda megfújását, ezért a rendőrök vérvételre szállították be. Jogi képviselője szerint pontosan még nem tudják, hogy a rendőrség mivel gyanúsítja a színészt, azt azonban cáfolják, hogy ittasan vezetett volna, továbbá, ami kárt valóban okozott, azt mindenképpen meg fogja téríteni. Az is kiderült, a rendőrséget egy civil hívta ki, aki le is fotózta a történteket, és elküldte az egyik napilapnak a képeket. Oszter Sándor a Mokkában azt is elárulta, miért nyomott le ötven fekvőtámaszt a rendőrök előtt...