Grupa Detour svirala je u našem studiju i najavila novi album: 'Snimili smo apokaliptične pjesme'

Gosti u ovotjednom izdanju podcasta Večernjeg lista su Detour, grupa koja je osvojila treće mjesto na ovogodišnjoj Dori s pjesmom "Master Blaster". Riječ je o pjesmi koja najavljuje njihov novi album, čije će se digitalno izdanje pojaviti u svibnju, a do kraja godine izlazi i na vinilu.  Pretplatite se na: 👉 http://bit.ly/vecernjisubscribe 👈 Prati nas i na ostalim društvenim mrežama: 👍   / vecernji   👍   / vecernji.list   👍   / vecernji_list