Vonatbaleset Újfehértónál

Súlyos vonatbaleset történt történt délután a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Újfehértónál. Egy vasúti átjáróban két, szemből jövő személyvonat is nekiütközött egy traktornak. Az egyik vonat mozdonya és több kocsija kisiklott. A traktor vezetője életét vesztette, a kisiklott vonaton többen is megsérültek. A helyszínen van órák óta Pálffy Andrea.