[Train Simulator Classic] Hungary V43 | IC Cegléd - Budapest Nyugati pu. saját pályámon

Sziasztok! Ezúttal Ceglédről indulunk V43-as mozdonnyal és magyar+román kocsikkal. Intercity vonatként csak Ferihegy, Kőbánya-Kispest,Budapest Nyugati pu. állomásokon állunk meg. A pályát én építettem, nem modelleztem, viszont bővítettem a valósághoz képest. Kellemes vonatozást! A következő pálya projekthez útvonal ötleteket szívesen veszek :)