Co se ve mně děje: Už se netrápím

Péťa Pejsek je veselý a sympatický, ale občas se stane, že je smutný. Co se s ním děje, když je smutný? Můžeme mu pomoci, aby byl veselý? Řada knih Co se ve mně děje je zaměřena na socioemocionální učení, jehož cílem je pomoci dětem pochopit a zvládat různé stavy a emoce. Příběhy zvířátek vtáhnou malé čtenáře do děje a snadno se s nimi ztotožní. Společně pak mohou prožívat různá trápení i radost a vymýšlet možná řešení. Děti se dozví, že prožívat všemožné pocity je úplně v pořádku, a naučí se laskavosti k sobě i druhým. Na závěr každé knihy rodiče nebo jiní pečovatelé najdou stručné a praktické rady, jak své děti při zvládání konkrétních situací a pocitů podpořit.