Cseh Tamás: Népdal IV.
Nem vagyok szomorú, nem vagyok vidám se, azt az én kedvemet, tudja a Jóisten. Csak az Isten tudja, azt, hogy én mit érzek. éneklek magyarul itt valami szépet. Szépecskén éneklek, pengetek, pengetek, míg mennek az égen változó fellegek Változó fellegek menjetek, menjetek. Úgy választottam én nem megyek veletek. Én már itten ülök pengetve, pengetve a húron matatva, kedvemet érezve. Hát hova is jutnék gitáromnak nélkül tán fellegek között végezném én végül. Jaj, de itt akarok, a fő'dön akarok én csak szívesebben húrokon matatok.

▶︎
Eszembe jutottál

▶︎
Váratlanok

▶︎
Cseh Tamás-Bereményi Géza: Meztelen ember

▶︎
Széna tér

▶︎
Princess Of Boogie Woogie Delights Everyone

▶︎
Aranyosi Péter: Szívemből gyűlölöm a NER-t

▶︎
10 éve halt meg Cseh Tamás, a magyar előadó-művészet egyik legnagyobb hatású alakja

▶︎
Jelenidő tangó

▶︎
Magyar népdal — Százados úr, sejehaj (Vintage Hungarian Rock AI Cover)

▶︎
Utóirat

▶︎
Ando Drom-Cseh Tamás 10 év múlva....wmv

▶︎
Öcsém balladája

▶︎
Cseh Tamás: Budapest

▶︎
F. M. Dosztojevszkij és az ördög

▶︎
Cseh Tamás: Lánchíd - A magyarok Istene dala

▶︎
Hajléktalan dal

▶︎
Elindultam szép hazámból

▶︎
Cseh Tamás: Vízöntő jegyében

▶︎
Minden álmomban

▶︎
