Tak żyją bezdomni z Pszczyny. Jak mogą wyjść na prostą?

Kilka miesięcy temu zrealizowaliśmy materiał, który odbił się szerokim echem wśród czytelników, a dotyczył problemu osób bezdomnych i zaniedbanych, przebywających na terenie miasta. Wówczas rozmawialiśmy o nich, tym razem rozmawiamy z nimi. Przedstawiamy również Stowarzyszenie "Ludzie dla Ludzi", które powstało w Pszczynie jesienią tego roku, aby pomagać osobom z marginesu społecznego.