ISTINA O NTEAM ROLEPLAY

Graditi server na postotku toxic igrača dok ti isti igrači tjeraju ljude sa servera da su oni na kraju neke face? Banovati nekog normalnog ostaviti toxic igrače koji napušavaju obične i grače i streamere samo zato što oni igraju duže nego taj neki ili u ovom slučaju ja? Čak dobiti perma ban zbog svog mišljenja? Ja sam mislio da je ovo slobodna žemlja i da se ima prava na svoje misljenje... Ko želi da igra i da ne dobije ban a pritom otvara tickete najbolje je progutati to i opet igrati isto, jer u ostalom šanse nema da se nečiji slučaj riješi i da se stvarno pomogne igraču... Video je iskljičivo napravljen zbog pitanja zašto sam dobio ban, naravno da ovo nisam nikada kontao uraditi niti snimiti ovako nešto ali kada neko pretjera pretjera, uvijek sam nastojao biti korektan prema svima, nije ovo ko u tome bit ako nesto nije po mom odmah nekome da skacem za vrat, nego je ovo iz već priloženog.