BRANŻA PANICZNIE BOI SIĘ GTA 6! Ojcowie Call of Duty uciekają w popłochu... 😱

W dzisiejszym odcinku przyglądamy się absolutnemu szaleństwu i paraliżowi, jaki GTA 6 wywołuje w branży gier wideo! 🤯 Rockstar Games jeszcze nie wydało swojego hitu, a najwięksi wydawcy już uciekają w popłochu. Dlaczego twórcy otwarcie nazywają GTA VI „ogrem”, przed którym trzeba się chować? Dlaczego nowe Call of Duty: Modern Warfare 4 zadebiutuje w pośpiechu? Prześwietlamy też najnowsze, rewolucyjne plotki dotyczące realizmu jazdy w Vice City – czy mechanika paliwa i konieczność tankowania aut zepsują rozgrywkę, czy podkręcą immersję? Sprawdzamy, jak Chiny budują własną armię klonów GTA, co o strategii mówi szef Take-Two (Strauss Zelnick) oraz dlaczego graczom na Reddicie przestało zależeć na 60 klatkach na sekundę! Zostaw łapkę w górę, zasubskrybuj kanał, żeby nie przegapić cotygodniowych newsów, i daj znać w komentarzu: czy mechanika paliwa w GTA 6 to HIT czy KIT? 👇 ⚙️Discord ►   / discord   📺Twitch ►   / siejagame   🎴 Insta ►   / newsieja   🕹️Ekipa w GTA Online ► https://bit.ly/ekipasiejsona #gta6 #gta6trailer #gtavi