KÉRDEZZ - FELELEK - minden ami GTE - 2. RÉSZ

KÉRDEZZ - FELELEK - minden ami GTE - 2. RÉSZ Andrással úgy döntöttünk, megkérdezünk benneteket Facebookon, Instagramon, hogy milyen kérdésetek van vásárló,- vagy tulajdonosként. Ezeket a kérdéseket összegyűjtöttük és egy 3 részes sorozatban igyekszünk választ adni. 00:00 - Bevezető 00:29 - INTRO 00:42 - Kell-e valamilyen különleges kialakítás a töltéshez? 04:13 - Hogyan lehet álló helyzetben aksit tölteni benzinnel? 05:20 - Miért recseg a lengéscsillapító? 06:45 - Leáll a motor akkor a turbót es a motort mi hűti? 08:18 - Melyik a legmagasabb felszereltségű autó? Honnan lehet megismerni kivülről? 12:33 - Hogyan érdemes használni autópályán? 19:26 - Érdemes-e márkaszervízbe vinni olajcserére? 21:04 - Van-e valami típushibája a GTE-nek? 22:54 - Milyen gumit / gumimárkát ajánlotok nyárra? 26:28 - Wireless telefontöltő beépíthető? 28:40 - Köszönöm, hogy megnézted! ##GTEkérdezzfelelek 👇👍🙏 E-mail cím: [email protected] INSTAGRAM:   / sebestyen_ter   FACEBOOK PAGE:   / ter.sebestye.  .