Összefogás, árulás és Kibercicó! - Tokió Királya (F)

►Tetszik a társas? Itt nézz körül! http://bit.ly/tokiokiralya ►Kíváncsiak vagytok mit jelent a címben az (F)? Olvassátok el a leírást! A címben szereplő (F) a fizetett tartalmat jelenti. Magyarországon nincs divatban jelezni a nézők felé, hogy mely videók esetében történik pénzmozgás is. Ez nem egy teszt, de attól még fontos lehet. ►Daev csatornája:    / @funwithgeeks   ►Viki csatornája:    / @azokosazújszexi   ►Kacit pedig a GameStar csatornáján találjátok meg:    / gshungary   ► Twitch csatornánk: http://goo.gl/54Ylzs ► Facebook oldalunk: https://goo.gl/yaBWsG ► Instagram (Sirius): https://goo.gl/qA9QKC ► Twitter (Sirius): https://goo.gl/ebLHUO Technika: ►Processzor: I7 3770K ►Ram: 16 GB Kingston 1866MHz ►Videókártya: GTX 980TI ►Gépház: Cooler Master Silencio 550 ►Alaplap: Gigabyte GA-Z68MX-UD2H-B3 ►Processzor hűtő: Corsair Hydro Series H60 ►Táp: Cooler master Silent pro 700w ►Capture kártya 1: Avermedia live gamer HD ►Capture kártya 2: Avermedia Extremecap U3 (Viszonylag ritkán használom őket) ►Mikrofon: Blue Yeti ►Egér: Logitech G500S ►Billentyűzet: Cooler Master: Devastator ►Fejhallgató 1: Skullcandy PLYR 1 ►Fejhallgató 2: Skullcandy PLYR 2 ►Webkamera: Logitech C920 ►Kamera: Sony Cyber-Shot DSC-RX100 Mark IV