Zaskakujący Olsztyn w obiektywie | Fujifilm X-E4 + Fujinon 35mm 1.4

Olsztyn to piękne, miasto do odkrywania. Zawodowa wizyta w Olsztyńskim Teatrze Lalek połączona ze spacerem po centrum miasta. 00:00 Toruń Główny - przywitanie / kontekst 00:37 Jest pięknie, życie jest dobre 01:52 Olsztyn / Kawa / Pierwsze wrażenie 02:07 Filharmonia Warmii i Mazur - zmiana planu 02:47 Co tam w Teatrze 03:32 Fotospacer z Fujifilm X-E4 + 35mm 1.4 Fotografie SOOC 06:08 Podsumowanie Teatr / Spektakl / Zaproszenie #vlog #olsztyn