VISKAS UŽDARYTA! BUNKERIS YRA GERIAUSIA KĄ MATĖM ALBANIJOJ? [6]

(ALBANIJA) Šeštas vlogas iš dviejų savaičių kelionės per JUODKALNIJĄ IR ALBANIJĄ. Albanijoja ir toliau nežavi. Blogas oras, viskas uždaryta... Jau pradedam pasiduoti ir nieko nebeieškoti. Kelionės tikslas yra pamatyti kuo daugiau įvairių, gražių vietų ir parodyti jas jums, kad galėtumėt nuspręsti ar verta keliauti į JUODKALNIJĄ ir ALBANIJĄ. SUUUUUUUUUUUBSCRIBE 🧡 💚﹒DEIVIDAS_/ https://linktr.ee/Deividasben 🧡﹒VANESA _/   / vanesueela   KAMERA - DJI OSMO POCKET 3 #kadavideo #albania