Zbiornik Gilów Urbex |URBEX #27|

Subskrybuj:    / sietra   Wejdź na FB:   / sietra.urbex   Zbiornik Gilów służył do składowania odpadów poflotacyjnych z kopalni rudy. Położony jest niedaleko drogi krajowej nr 3, pomiędzy Lubinem a Polkowicami. Całość wygląda jak plaża nad jakimś kurortem. Czysta woda i mewy. Ale świadomość, że były tam odpady z wydobycia, zniechęca. Ponoć na najniższym poziomie, jest tunel. Ale czy to prawda i dokąd prowadzi nie wiem. 26.02.2014 - dostępna jest druga część Mojej wyprawy:    • Zbiornik Gilów Urbex 2 |URBEX #44|