Željko Pervan nakon 30 godina stand-up karijere kreće na turneju po Hrvatskoj!

Željko Pervan, ugovoreći o svom dugom profesionalnom putu, odmah na početku, kroz šalu je istaknuo kako je ova obljetnica mogla imati i posve drugačiji epilog: "Shvatio sam da se 30 godina već bavim ovim, što je porazno za bilo koje biće, 30 godina se nečim baviti. Da nije ovaj posao takav kakav je, predao bih se. Trebao sam umrijeti jedan, dva puta već do sada. Jedna ogromna žila mi je pukla, imao sam pola sata. Onda su mi herc izvadili, popravili i vratili nazad. Trebao sam umrijeti prije dvije godine, onda ne bismo imali okruglu obljetnicu nego posmrtnu, bilo bi puno više novinara." Zagreb je rekao svoje – Pervan je i dalje ime koje puni dvorane. Nakon rasprodanog Kina SC 19. ožujka, zagrebačka publika će 27. ožujka ponovno imati priliku uvjeriti se zašto je tako. Željko Pervan nastavlja s obljetničkom turnejom i u Rijeci 11. ožujka, zatim u Župi dubrovačkoj, u Sisku…. I diljem Hrvatske!