6# Budowa Kabiny do Jumz TURBO ZAKOŃCZONA :D Opłaciło Się !!!

Cześć Mistrze :D Iii jak teraz już po mału wygląda ? :) Ale to jeszcze nie koniec będzie kiedyś cały przemalowany jeszcze itd :P Około tygodni temu zakończyłem na zicher budowę kabiny z resztą ostatnie etapy zakończenia macie w tym długim filmie :) Teraz już się zamykam i nic nie wiej tylko samo ciepło będzie leciało do środka przez nawiew od silnika i będę teraz jeździł jak Król hahah :D Już tylko w wolnych chwilach zabrać się za wykończenie w środku kabiny tak jak w rusinku będzie cacy :) Dla zainteresowanych w kolejnej części pokaże jak nie zapomnę kosztorys :) Życzę miłego oglądania :) Tak więc zapraszam do pozostałych moich filmów :) Jeśli to nie problem zostaw komentarz, łapkę up oraz suba, to motywuje do dalszej pracy ;) Film ma charakter czysto rozrywkowy i hobbystyczny :)