Otvoreno: Novi bojkot trgovina

Nakon uspješnog bojkota trgovina prošlog petka, za ovaj petak organizator akcije platforma "Halo, inspektore" poziva građane da bojkotiraju trgovine, ugostitelje, online kupnju, benzinske postaje… Pozivaju i da se od četvrtka na tjedan dana bojkotira tri trgovačka lanca te kupnja tri proizvoda. Može li to rezultirati smanjenjem cijena u trgovačkim centrima i zaustaviti rast cijena hrane?