Mi történt másfél év alatt a LifePo4 akkumulátorommal

A videóban a másfél éves LifePo4 akkumulátor pakkomról beszélek, és arról, hogy az egyetlen fejlesztés a BMS cseréje volt egy nagyobbra, mert az eredeti túl kicsi volt. Nézd meg a többi videóimat is a csatornámon, amik napelem, inverter, okos eszközök, kamerákról és egyéb technikai újításokról és fejlesztésekről szolnak. Ha tettcet a videóm vagy a többi videóm is akkor iratkozz fel a csatornámra és nyomj egy lájkot.