Kezdek hinni a DC-ben

A Supergirl azon filmek közé tartozik, amiket eredetileg meg sem akartam nézni. Nem azért, mert utálom a DC-t, hanem azért, mert az elmúlt években bőven kaptunk okot a szkepticizmusra. Aztán jött a Superman, most pedig a Supergirl, és kezdem úgy érezni, hogy valami tényleg változik. #Supergirl #DCU #otherworld Ne felejts el követni minket mindenhol! 😉 📞 Discord felületünk:   / discord   🔗 VOD csatornánk: https://bit.ly/2L1pjiG 😃 Facebook: https://goo.gl/f3nby4 🎮 Twitch:   / otherworld_live   📷 Instagram: https://goo.gl/ycJSLF 👍 Itt tudsz támogatni minket: https://bit.ly/3RVsTMU