A norvég modell és az olaj
Az Új Egyenlőség stúdiójában ezúttal Vajna Ádám volt a vendégünk, akit Pogátsa Zoltán főszerkesztő arról faggatott, hogy mit kezdtek a norvégok a némi szerencsével is felfedezett olajkészlet profitjával, hogyan fektetik be a javakat a jövő generációi számára.

▶︎
Ennyi volt? Vége lehet a Fidesznek – Lengyel László kíméletlen elemzése

▶︎
U.S. and Iran negotiating in Switzerland

▶︎
Kína társadalomirányítási rendszere (Közbeszélgetés)

▶︎
Veszélyezteti-e a Gender a férfiasságot Magyarországon?

▶︎
Tessék mondani, ez már a világvége? - Pogátsa Zoltán és Heltai László a klímakatasztrófáról

▶︎
Norwegian life - Episode 9 - Specialties, interests

▶︎
Gál Zoltán: A működőtőkére alapozott modell nem működik

▶︎
Pogátsa Zoltán: Ma még nem élünk technofasizmusban, de...

▶︎
Oligarchatúra, Tiborczék milliárdos lakása, zárt körű tonhalas buli: Ilyen a NER-luxus belülről

▶︎
1. Szakmai előadás - A skandináv modell esélyei Magyarországon | Pogátsa Zoltán előadásában

▶︎
„Anyám meghalt, és feloldódott a világban, ezer szempárból néz rám” – Puzsér Róbert önfeltárása

▶︎
Új Egyenlőség - Ferenc Pápa és a Felszabadítás Teológia

▶︎
Pogátsa Zoltán: Mi a profit?

▶︎
Érdekességek Norvégiáról 🇳🇴

▶︎
Liberális és illiberális gazdaságpolitika válságok idején (2023.09.14.)

▶︎
10 érdekesség Norvégiáról, amit eddig talán nem tudtál - Országok #21

▶︎
A leggazdagabb országok titkai - Pogátsa Zoltán | A TE PODCASTOD #18

▶︎
Társadalmi egyenlőtlenségek a számok fókuszában

▶︎
Pogátsa: Közgazdasági iskolák válságelméletei

▶︎
