A norvég modell és az olaj

Az Új Egyenlőség stúdiójában ezúttal Vajna Ádám volt a vendégünk, akit Pogátsa Zoltán főszerkesztő arról faggatott, hogy mit kezdtek a norvégok a némi szerencsével is felfedezett olajkészlet profitjával, hogyan fektetik be a javakat a jövő generációi számára.