㋡ Jak Żniwa, to tylko z pompą !!! ㋡ Wtopa ㋡ Volvo BM | Bizon ㋡

☆Czytać☆ Dziś na yt leci filmik z długo wyczekiwanych żniw ;D Materiału było bardzo dużo, co widać po długości filmu. Pozdrawiam i zapraszam do oglądania ! ;) ☆ Zapraszam na FB:   / agroteam.xd   ☆ Maszyny : • Case 1394 + New holland 640 • Same Explorer 90 + autosan/hl • Same Leopard 85 • Volvo BM s950 • Bizon Z050 Super Ścieżka dźwiękowa, nie jest moją własnością, i nie roszczę Sobie do niej żadnych praw autorskich. Film ma charakter edukacyjny ! A wiec oglądajcie, subujcie, komentujcie, oceniajcie i klikajcie :P Pozdrawiam AgroTeam d^_^b