Kiedy NIE stosujemy rodzajnika? Nullartikel.

Bywają w niemieckim takie piękne momenty, że mówimy poprawnie, choć wcale nie używamy rodzajników. Jak to możliwe? Przekonasz się, gdy obejrzysz ten film ;)