Dane Magdić - Dumina

Glazba i tekst: Dane Magdić Neke slike preuzete sa facebook grupa Osječki vremeplov   / 1672209063045267   i Osijek Osamdesetih   / 381099172063165   Lega, burajz, bracika danas baš je zimkulja Gdje bi mogli ići lapit ? Da nam bude supika Idemo na tulum legica ima prazan stan Dofuraj đitru i sredi zurku Dan će biti lačaran Nemoj biti Drava mutna Tebi treba dobra butra Tu sa Štrosike ikim za tebe Nisi vezer imaš jumbe Malo ćemo snajpat butre Burajz, bracika bit če dumina Idemo lega Bit će dumina Nemoj biti zadnji levat smotan ko sajla Lova ti neće trebat ima se gajba Do tamo vozi treska daleko je srednjika Nazad ćemo ziher pjehe a bit ću jampika Nemoj biti Drava mutna Tebi treba dobra butra Tu sa Štrosike ikim za tebe Nisi vezer imaš jumbe Malo ćemo snajpat butre Burajz, bracika bit če dumina Idemo lega Bit će dumina E lega moj sjetih se kako smo snajpali butre kod Ipka na korzu I kako smo lapili po cijele dane sa cenerom u džepu A sada nema ni korza niti se snajpaju butre Sve je postalo virtualno jer čitav svijet Funkcionira na neku novu duminu...