Zagraliśmy koncert na STUDNIÓWCE! 125 metrów pod ziemią...

Dziękuję Wam, że to oglądacie. Bardzo!!! Dziękuję dziewczynom, które nas zaprosiły Dziękuję Kopalni Soli w Wieliczce za ciepłe przyjęcie Dziękuję każdemu, kto się z nami tamtej nocy bawił Dziękuję Arowi wielkiemu królowi za zmontowanie tego super filmu Dziękuję Dejwidkowi i Fifiemu za nagranie tego fachowo, profesjonalnie i z jajem, wielki szacun dla Was Panowie z Wami to na koniec świata (omijając Barcelonę) Dziękuję Tuttkowi za pomoc w organizacji Dziękuję Klawiszowi i Bartkowi za fantastyczną przygodę!!! Dziękuję każdemu, komu nie podziękowałem a czuje, że na to zasłużył - to szczere podziękowania prosto do Ciebie