Okolokole(vožnja kroz Ljubuški)
Snimano u srpnju 2007. Za sve koji nisu u Ljubuškom pa ih nostalgija uhvati. P.S. Skužajte na prljavoj šoferšajbi,film je nastao spontano.
Snimano u srpnju 2007. Za sve koji nisu u Ljubuškom pa ih nostalgija uhvati. P.S. Skužajte na prljavoj šoferšajbi,film je nastao spontano.