🔴LIVE| OMSI 2 - POSTARAM SIĘ WRÓCIĆ

🔴WIĘCEJ TRANSMISJI NA ŻYWO (Z GIER):   / antos20076   📻 RADIO KOSZTELA: https://bit.ly/4ebw2SE 📍REGULAMIN📍 📌1.Nie rób niepotrzebnego spamu 📌2.Nie obrażamy się 📌3.Nie proś o moda 📌4.Nie używaj brzydkich słów 📌5.Nie reklamuj się 📌6.Nie pisz pytań typu KIEDY FARMING, bo nie wiem kiedy co będzie, kanał prowadzony jest na spontana 📌7. Nie pisz „Ale masz słaby komputer ja mam lepszy” Lub „Ale laguje bo masz słaby internet” – Nie każdy musi mieć wszystko najlepsze ;) 🚨Za złamanie jednej z zasad grozi TIMEOUT a następnie BAN🚨 🖊Jeśli chcesz zobaczyć jakie mam komendy na czacie to wpisz : !komendy🖊 💬 Rangi na czacie: 👶 Nowy widz - 0h - 5h 👦 Świeżak - 5h - 10h 👨 Widz - 10h - 30h 🧑‍🤝‍🧑 Przyjaciel kanału - 30h - 50h 🚌 Kierowca Solarisa - 50h - 100h 🚚 Kierowca Scanii - 100h - 150h 👨‍⚕️ Specjalista - 150h - 200h 👷‍♂️ Pomocnik - 200h - 250h 😇 Niemożliwy - 250h - 300h 🤔 Co ja tu robię? - 300h - 350h 🥰 Zakochany w kanale - 350h - 400h 🤪 Uzależniony od kanału - 400h - 450h 😵 Wciągnięty w kanał - 450h - 500h 👨‍🦳Emeryt - 500h - ? 🖥 Specyfikacja komputera: 🖥 🔸Procesor: AMD Ryzen 7 3700x 🔸Karta graficzna: ASUS Radeon RX 5700 XT Dual Evo OC 8GB GDDR6 🔸Płyta główna: Gigabyte B550 AORUS PRO 🔸Dysk HDD: Toshiba P300 1TB 7200obr. 64MB OEM 🔸Dysk SSD: Crucial 240GB 2,5" SATA SSD BX500 🔸Pamięć RAM: HyperX 32GB (2x16GB) 3600MHz CL18 Fury Black 🔸Obudowa: SilentiumPC Signum SG1V EVO TG ARGB 🔸Zasilacz: SilentiumPC Vero L3 700W 80 Plus Bronze 🔸System: Windows 10 Home 🛒KOSZYK Z KOMPUTEREM: 🛒 https://www.x-kom.pl/lista/tlgsyar5x 🎤 Pytania i odpowiedzi 🎤 🔴 1. Skąd jesteś? 🟢 - Jestem z okolic Łodzi 🔴 2. Ile masz lat? 🟢 - Dowiesz się w swoim czasie 🔴 3. Jak zostać moderatorem? 🟢 - Wpisz !moderator 🔴 4. Czy będą streamy z mikrofonem? 🟢 - na 100 000 subskrypcji, czyli nigdy 🔴 5. Czy będą streamy z kamerką? 🟢 - Na 1 000 000 subskrypcji, czyli nigdy 🔴 6. Ile kosztuje twoje stanowisko? 🟢 - Ok. 15000 zł 🔴 7. Dlaczego na streamach są lagi? 🟢 - Bo mam zje***e Orange 📢 SOCIALKI: 🟣KANAŁ NA TWITCHU:   / antos20076   📻 RADIO KOSZTELA: https://bit.ly/4ebw2SE 👨‍👩‍👦‍👦 GRUPA FB:   / 914620902286069   📅 Publikacje : https://newantuan.blogspot.com/search... 🖥 Support the stream: https://streamlabs.com/antos20076/ 🕹 STEAM : https://steamcommunity.com/id/antos20076 📑 BLOG: https://newantuan.blogspot.com/ 📸 INSTAGRAM:   / antos_20_076   🚚 FIRMA: https://trucksbook.eu/company/40053 🖋DISCORD:   / discord   °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° 🔧JAK ZOSTAĆ MODERATOREM?🔧 Moderatorem można zostać poprzez punkty kanału (punkty możesz sprawdzić komendą - !punkty). Dwie osoby, które zbiorą najwięcej punktów do końca Marca, Czerwca, Września lub Grudnia otrzymają funkcję moderatora na czas trzech miesięcy. Później nastąpi reset punktów i powtórnie będzie można je zbierać. 🔧MODERATORZY🔧 🔧Kuba W Trasie 🔧Trucek M 🔧Filip Korczyński •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• ❗BOTY ❗antosz BOT ❗Nightbot ❗Restream BOT ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••