Laux Józsefre emlékezünk – Molnár György Elefánt mesélt a FRISS-ben

Molnár György Elefánt nagyon fiatalon került be az Omega együttesbe, többek között Laux Józsefnek is köszönhetően. A banda gitárosa és Laux József nagyon hamar megtalálták a közös hangot. Molnár György egyfajta „pótapaként” tekintett Józsefre. A kezdetekről Elefánt mesélt a FRISS-ben. Kövess minket: Facebook:   / m2petofitv   Instagram:   / petofilive   Petőfi Live: http://www.petofilive.hu/ Élő stream: http://www.mediaklikk.hu/m2-elo/