s. Beata Woźniak - Najlepsza Siostra - SZARYTKI.PL - powołanie

Wywiad z siostrą Beatą Woźniak ze Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Świętego Wincentego a Paulo, która została wybrana na Najlepszą Siostrę Małopolski w plebiscycie Dziennika Polskiego. Poznajcie tę niesamowitą, skromną Siostrę. produkcja i kamery: kl. Grzegorz Aściukiewicz, kl. Hubert Kowalewski, ks. Jacek Piotrowski CM www.powolania.misjonarze.pl