Flashmob: Óda na radost − Společně v Evropě / Flashmob: Ode an die Freude ­− Gemeinsam in Europa

#flashmob #odetojoy #odeandiefreude #odanaradost #europe #europa #evropa #anthem #hymne #hymna #europeananthem #europahymne #evropskahymna „Společně v Evropě“ – To je motto flashmobu "Óda na radost", jejíž melodie je hymnou Evropské unie. Flashmob se odehrál v Lobkovickém paláci, sídle Německého velvyslanectví v Praze v srdci Evropy. „Gemeinsam in Europa“ – Das ist das Motto des Flashmobs "Ode an die Freude", deren Melodie die Europahymne ist. Aufgeführt im Palais Lobkowicz dem Sitz der Deutschen Botschaft Prag im Herzen Europas. Účinkující / Mitwirkende: - ‪@OperaNDaSO‬ Sbor a orchestr německých ozbrojených sil / Stabsmusikkorps der Bundeswehr Dirigent: - ‪@maximilianleinekugel2665‬ Za laskavé podpory / Mit freundlicher Unterstützung: https://www.stihl.cz https://www.microcoat.de