V ZŠ H. Zelinovej sa celý pondelok niesol v znamení zdravej výživy

V pondelok (16.10.2023) sme si pripomínali Svetový deň výživy. Osláviť sa ho rozhodli aj v ZŠ Hany Zelinovej vo Vrútkach, kde sa celé vyučovanie nieslo v znamení prípravy a ochutnávania zdravých jedál. Žiaci sa ukázali ako veľmi kreatívni a ako sami prezradili, aj s pomocou internetu dokázali z ovocia a zeleniny vytvoriť obdivuhodné diela. Tie boli následne vystavené na chodbe školy a žiaci, aj spolu s učiteľmi rozhodovali o najkreatívnejších víťazoch.