ManGoRise - Valamit Tenni Kéne

KÉRLEK KATTINTS A HÁJP GOMBRA, IRATKOZZ FEL, NYOMJ A CSENGŐRE, LÁJKOLJ, KOMMENTELJ....Ezekkel segítheted a munkánk, ha tetszett a zenénk 🙏🏻😘 Külön köszi Cickány, illetve a további segítőknek és szereplőknek is nagy fel ! Refr: Valamit tenni kéne Mielőtt még elbutul a nép Ooo csak látni végre Az alagút végén a fényt Valamit tenni kéne Ésszel élni végre héj Hogyha nem vigyázunk elbutul a nép Verse 1: Mond meg a családnak, hogy a vakáció sztornó A feleségednek, hogy mindennél jobb a mobil p0rn0 A főnöködnek add elő, hogy okosabb vagy nála A szüleidnek magyarázd el hol maradt a hála. A gyerekeid elé fess egy jobb világot úgy, hogy a hétvégéid általában dúrvábbak mint woodstock. Meséld el népnek szépen hová lett a becsület A hívőnek, ha nem tudná, hogy mire kell a feszület Dobáljátok szanaszét a csikket Ha májkül lennék kajak rátok küldeném a kittet Nincs alázat ismeretlen fogalom lett az etiket Az éttermekből meki az emberekből meg maki lett Nincs szégyenérzet tényleg lyukas szűrőn ömlik át, amitől szégyellné magát ha látná szegény nagymamád A Háttered egy dizsi vagy egy edzőterem A nem köszönést köszönésnek elkönyvelem Verse 2: Autotune nyekergés lett a hiphop Tátog minden figyelemre éhes, ez a tiktok Kéjes arccal pózol minden bringa forr az insta szoftporn0 a köbön Népviselet lett a tanga Mekeg a trending kár, hogy nincsen ihlet A kölcsön-instrumentál bólogattatja a klikket Nem vagyok én mérges csak már éltem akkoriban Mikor a tudással nem bírtál nehéz volt akár a higany Hazudtok másnak és magatoknak A diszkó hakni nem ad hitelt a szavatoknak. Nem exclusive-nak tűntök, inkább fapadosnak A karrierek a kukába kanyarodnak Gondolom foglalkoztat titeket, hogy mi a hiba Gengszterek is vagytok, meg a reppetek is dinamika Mégis ha tükörbe néztek vágytok az igazira Nincsenek csodák ez a tanulás piramisa