Jak Zrobiłem Wiatę na Drewno ? / Zrób To Sam

Witajcie w tym odcinku przedstawiłem moją koncepcję na wykonanie wiaty/zadaszenia na drewno bądź inne graty. Jako iż lubię pracę z metalem zdecydowałem się że prawie całość konstrukcji będzie wykonana ze stali :D Nie podałem kosztów ponieważ są one zależne od wielu czynników. Jeśli się podobało zostaw like i suba :D ☎️Kontakt: [email protected] #konstrukcjestalowe #zróbtosam #wiatanadrewno