Srebrna Góra - Wrocław (przez Bielawę i Sobótkę) rowerem

Wycieczka po Dolnym Śląsku w pierwszej części poprowadzona szlakiem R9 (EuroVelo 9). Od Sobótki lokalnymi drogami dojechaliśmy do Gminy Kobierzyce, gdzie najpierw szlakiem K2, a następnie T3 dojechaliśmy do Wrocławia. Po drodze towarzyszyły nam piękne Góry Sowie, w Bielawie zatrzymaliśmy się nad urokliwym Jeziorem Bielawskim, a w Kobierzycach widzieliśmy XVIII wieczny pałac. Link do śladu trasy https://veloplanner.com/pl/user-route...