Tata: irány a XXI. század!
Március 31-én Benkő Tibor honvédelmi miniszter és Lippai Péter dandártábornok, a Magyar Honvédség Parancsnoksága (MHP) szárazföldi haderőnemi szemlélője látogatta meg a jelentős fejlesztéseken áteső tatai Klapka György Laktanyát. A tárcavezetőt Bozó Tibor vezérőrnagy, a MHP törzsfőnöke és Kása István ezredes, az MH 25. Klapka György Lövészdandár törzsfőnöke fogadta. Készítette: ▶ Blénesi Csaba ▶ Draveczki-Ury Ádám ▶ Ferenczi János ▶ Kutai Bence ▶ Trautmann Balázs

▶︎
Bevonulás a tatai laktanyába

▶︎
Új parancsnok Tatán

▶︎
“Megkésett vádbeszéd” | Vastapsot kapott a fideszes képviselő a Tisza-frakciótól

▶︎
Tudtad-e Dóra?! TATA ZSENIÁLIS! (bónusz: tankokkal lőttek)

▶︎
Bejártuk Magyarország legendás laktanyáit!

▶︎
25.Klapka György lövészdandár megalakulásának 60. évfordulója - 2010.10.28 - Tata

▶︎
Gyakori Kérdések a Katonaságról | VIBES

▶︎
Indul a Tisztítótűz-művelet; Propagandisták alkonya; NER-es csínytevők: Lázár, Pócs, Matolcsy

▶︎
A magyar honvédség

▶︎
Koszovói misszió: a békés karácsony szolgálatában

▶︎
Átadták Tatán az első Leopard A7 es harckocsit és támogató járműveit

▶︎
MH 25. Klapka György Lövészdandár - Nyílt Nap 2017

▶︎
190124 Híradó 01 Új parancsnok vette át a 25. Klapka György Lövészdandár irányítását

▶︎
MN 6904 - A 8. harckocsi ezred és dandár története

▶︎
Új parancsnoka van a tatai dandárnak

▶︎
Ünnepélyes katonai eskütétel Szentesen

▶︎
Tata, a vizek városa

▶︎
Önkéntes műveleti tartalékosok nyári kiképzése

▶︎
Sarkantyú futam

▶︎
