Tata: irány a XXI. század!

Március 31-én Benkő Tibor honvédelmi miniszter és Lippai Péter dandártábornok, a Magyar Honvédség Parancsnoksága (MHP) szárazföldi haderőnemi szemlélője látogatta meg a jelentős fejlesztéseken áteső tatai Klapka György Laktanyát. A tárcavezetőt Bozó Tibor vezérőrnagy, a MHP törzsfőnöke és Kása István ezredes, az MH 25. Klapka György Lövészdandár törzsfőnöke fogadta. Készítette: ▶ Blénesi Csaba ▶ Draveczki-Ury Ádám ▶ Ferenczi János ▶ Kutai Bence ▶ Trautmann Balázs