STUDIA DLA GRAFIKA, DLACZEGO ZREZYGNOWAŁEM?

oto niczym jak feniks z popiołów wraca wasza ulubiona maruda, auu Pogadałem o studiach, co z nich wyniosłem po pierwszym roku, czy zamierzam kontynuować oraz omówiłem wszystkie przedmioty. Zadawajcie pytania w komentarzu lub na @iamg_graph na instagramie, na pewno pomoooogę! ps. to, że nie zdałem z jednego przedmiotu, wynika z mojej ignorancji, a nie trudności studiów :p FACEBOOK:   / iamggraph   INSTAGRAM: https://www.instagram.com/iamg_graph/... BEHANCE: https://www.behance.net/gallery/72325... GMAIL: [email protected] DONATE: https://streamlabs.com/pawejanik