UŻYŁEM TEGO ABY POKONAĆ EKIPE w WORMS W.M.D w/ @GilathissNew

W dzisiejszym odcinku GRAMY W ROBALE!!! Zostaw SUBA, aby nie przegapić kolejnych odcinków! 🎮GRAŁEM Z: ‪@GilathissNew‬ & ‪@Puzonik‬ !!!