KUD "Anđeli" Jelašnica 22.4.2016.

"Belle amie jutro" - gostovanje dela članova KUD "Anđeli" iz Jelašnice u okviru najave godišnjeg koncerta u niškom Narodnom pozorištu 23. aprila 2016. godine.