#14 KONČNO SEM ZAPELJAL GILERO… IN POTEM GURAL!!!

Po več mesecih obnove sem končno zapeljal mojo legendarno Gilero SP02 iz 90-ih let! Motor sem vžgal, zapeljal nekaj krogov in užival kot nekoč v mladosti... ampak veselje ni trajalo dolgo. Naenkrat je crknila – sredi vožnje – in sem jo moral dobesedno GURATI domov. 😅 Kaj se je zgodilo? Oglej si video, kjer pokažem celotno zgodbo, vključno s prvim zagonom, vožnjo in... razočaranjem. Za več dogodivščin iz mojega življenja me sledi na: 👉  / dinotti   Časti za kavo in postani član mojega kanala: 👉   / @dinotti   Če bi rad doniral več kot za kavo pa pritisni na ta link: 👉https://www.paypal.com/paypalme/dinot...