Bouraj mi to pod nohama, když na to maluju!
V tomhle videu jdu malovat na opuštěnej kulturák, kterej mi doslova bouraj pod nohama. Super místo jsem rád, že jsem měl to štěstí to dát, ale zároveń mega škoda toho spotu. Music from #InAudio: https://inaudio.org/Cold in this house

▶︎
Drogy z večerky: Nová hrozba natočená skrytou kamerou. V čem selhal stát? - Reportéři +

▶︎
ANKETA: Koho chcete vidět na Rock for People 2027? 🤔

▶︎
Zgrada koja je lečila decu, pa sama postala bolesna

▶︎
JANITOR vs THE BIGGEST GUYS IN THE GYM. They Didn’t Expect THAT

▶︎
Vítězný mindset: co dělají nejlepší jinak 🏆 Martin Pek

▶︎
JE TO GRAFFITI JAM nebo FESTIVAL? Graffiti Rock Jam Třebíč 🎨 vlog 24/2025

▶︎
DĚLÁM PRVNÍ AUTO v cartoon stylu? Eksra files 002

▶︎
Don't Try Graffiti In Philadelphia | FULL MOVIE |

▶︎
Martin Vaculík ukradl poškozený motor PSA 1.5 diesel. Proč selhává?

▶︎
1UP - ONE WEEK WITH 1UP - THE SHORT FILM

▶︎
KAKO ZARADITI PREPRODAJOM AUTA ep.17:Najprljavija DACIA LOGAN ikada!

▶︎
Hrskave girice i sočne lignjice

▶︎
Tschüss, Deutschland – Polens Rückkehrer | Reportage

▶︎
ČESKÝ GRAFFITI TUTORIÁL -1.díl - Eksra files 005

▶︎
Stvari postaju ozbiljne. Omoda 7 SHS PHEV - Jura se fura

▶︎
Co v Brně? Stránská skála | #klukzBrna

▶︎
Za 60 tisíc měsíčně mám v LA jen toto

▶︎
Škoda Peaq 2026: Najluxusnejšia Škoda súčasnosti oficiálne

▶︎
Hard truth about moving from London to Serbian village (Dutch POV)

▶︎
