Bouraj mi to pod nohama, když na to maluju!

V tomhle videu jdu malovat na opuštěnej kulturák, kterej mi doslova bouraj pod nohama. Super místo jsem rád, že jsem měl to štěstí to dát, ale zároveń mega škoda toho spotu. Music from #InAudio: https://inaudio.org/Cold in this house