Miért szülnek később a nők?
Az XX. század első évtizedeiben eluralkodó születéskorlátozás miatt a nők többsége huszonéves korában hozta világra gyermekeit. Jelenleg azonban szinte minden nőnek házon kívül is munkát kell vállalnia, vagyis róluk „két bőrt húznak le". Sokan ezért előbb a munkahelyükön akarnak bizonyos előmenetelt elérni és csak utána vállalkoznak gyermekre. A nők harmincas, sőt negyvenes éveiben vállalt terhességeknek a veszélyek mellett azonban előnyei is vannak. (2011.11.05.) A műsor létrejöttét a Sejtbank őssejtbank, a hazai őssejt megőrzés európai színvonalú szolgáltatója támogatta. A Sejtbank a Cryo-Save csoport tagja. http://www.sejtbank.hu, http://www.9honap.com, http://www.terhesseg.hu

▶︎
Az egykeség veszélyei

▶︎
A nők munkahelyi ártalmairól

▶︎
Hitler szerelmi élete - A Führer és a nők!

▶︎
A géniusz palántákról

▶︎
Tudatos gyermektelenség: miért dühítő ez másoknak? | Zajszűrő

▶︎
Indul a Tisztítótűz-művelet; Propagandisták alkonya; NER-es csínytevők: Lázár, Pócs, Matolcsy

▶︎
Kevesebbet szülnek és ritkábban házasodnak a magyarok

▶︎
Döbbenet: Oroszország porig rombolhatja Ukrajna bástyáját, totális káosz fenyeget? - Demkó Attila

▶︎
Hamis a magyarság képe Mohácsról? - Ez itt a kérdés

▶︎
(nem) Hoztam e 181. Niki a tudatosan gyermektelen túlélő

▶︎
4 jel, hogy valaki őrülten szeret téged… csendben (még akkor is, ha nem mondja ki)

▶︎
A 27 nyelvű ember elárulja a nyelvtanulás igazi titkát (meglepően egyszerű)

▶︎
A T-34-es sötét titka: Amit a szovjet propaganda elhallgatott

▶︎
Mesterséges megtermékenyítés

▶︎
Magzatvédő vitaminok 1.

▶︎
A terhesség korai felismerése

▶︎
Terhesség alatti védekezés a Kálicium elvonás ellen

▶︎
Tehetség - Tálentum

▶︎
Hossó Andrea: Az euróövezethez való csatlakozás nem elitklub, hanem egy halálos ítélet

▶︎
