Reede Öö (KülaKõlar)

Sõnad: “Reede Öö” Bass käib põhja all, linn on jälle ärkvel Kõik on väljas, keegi täna kodus ei püsi Tossud märjad, vihm lööb tänavad läikima Ja me mõtleme, et see öö ei lõpegi Laua viin laual, plasttops käib ringi Cariba rumm segus, kõik naeravad pingis Keegi toob õlut, keegi teeb suitsu Kõik räägivad valjusti, keegi ei kuula Neoonid silmis, bussid juba seisvad Telefon taskus, aga kõned jäävad vastuseta “Veel üks ring,” karjub keegi trepi peal Kuigi hommikul jälle pea käib täiega Ja kõik tahavad tunda midagi rohkem Kas või korraks ära kaduda Muusika nii vali, et mõtted ei kostaks Täna öösel lihtsalt elada Reede öö, linn põleb meie ümber Noored karjuvad kaasa terve tänava peal Õlu käes ja maailm tundub kergem Kuigi homme jälle kõik võib laguneda Reede öö, tuled vilguvad me kohal Laua viin ja Cariba rumm veel laual Naer nii vali, et varjab kõik probleemid Aga päike tõustes kaob see tunne ära Keegi oksendab maja taga vaikselt Keegi räägib armastusest täiesti katki Parim sõber ütleb: “Vend, kõik saab korda” Kuigi endalgi silmad täiesti tühjad Bluetooth kõlar mängib vana räppi Kõik teavad sõnu, isegi kui hääl on kähe Öö tundub pikk nagu ei lõpeks iial Aga kell kuus hommikul reaalsus jõuab ligi Ja me jookseme veel kiiremini Et mitte kuulda oma mõtteid Noored südamed liiga katki vahel Peidavad end nende ööde sisse Reede öö, linn põleb meie ümber Kõik need näod kaovad hommikuse valgusega Õlu käes ja maailm tundub kergem Aga päris rahu ei too see tagasi Reede öö, viimne buss läheb mööda Cariba rumm on peaaegu otsas juba Keegi naerab, keegi lihtsalt vaikib Ja uus nädal algab samamoodi jälle…