Tohle jsem neměl říkat… Teď už víš všechno

V tomhle videu odpovídám na vaše otázky – třeba kolik vydělávají sociální sítě, kolik stála moje KTM nebo jaký mám cíl… a ještě mnohem víc. Tak si vem popcorn 🍿 a pojď na to. Napiš mi do komentáře, jak se ti video líbilo – a pokud bude podpora, natočím další Q&A nebo podobná videa, třeba hodnocení motorek a další věci, které tě zajímají. 🏍️ Motorka: KTM EXC 450 🎥 Kamera: DJI Action 6 🎤 Mikrofon: DJI Mic Mini IG:   / kaddy_jk