Dream and Nightmare stuck in a room with the King and Queen of Dreamtale for 24 hours! (Dreammare)

English - Please stop commenting that Dream and Nightmare are Brothers. In my Multiverse/ Au they aren't siblings! I mean, they don't even have DNA... Russian - Пожалуйста, перестаньте комментировать, что Dream и Nightmare - Brothers. В моей Мультивселенной / Au они не братья и сестры! То есть у них даже ДНК нет ... Spanish - Deja de comentar que Dream y Nightmare son hermanos. ¡En mi Multiverso / Au no son hermanos! Quiero decir, ni siquiera tienen ADN ... Sorry if I misspelled any of the words, I used in a translator for the Russian and Spanish translation! Thank you so much to everyone who has supported my channel! I hope yawl enjoy this video!