Introvert

První z nové série hudby doufám snad s vylepšenou kvalitou zvuku a grafiky budu rád za zpětnou vazbu děkuji. Svět často oslavuje ty, kteří jsou nejvíc vidět a slyšet. Ale pro mnohé z nás je tou největší hodnotou ticho, zavřené dveře a bezpečný břeh vlastního domova. Track „Introvert“ je upřímnou zpovědí , který nepotřebuje levnou pýchu ani potlesk davu. Je to skladba o tom, jaké to je hluboko vnímat svět, chránit si svou energii a nacházet v samotě a nočním klidu své vlastní zlato. Nemusíš křičet, abys měl svou váhu. Pokud to máte stejně a váš vnitřní svět je vaším tichým rájem, odpočiňte si u tohoto tracku. Zanechte lajk, odběr a napište mi do komentářů, jak dobíjíte baterky vy. #vibegravitycz #mojesilajevtichu #introvert #samota #klid #chillstep #deepambient #czmusic #vnitrnisvet #nocniklid