Tiszaújvárosi tűzoltólaktanya

Hivatalosan is átadták a MOL 2,5 milliárd forintból felépített tűzoltósági épületét Tiszaújvárosban. A beruházásra azért volt szükség, hogy a Petrolkémia üzemei és a jelenleg épülő Poliol gyár is a lehető legnagyobb biztonságban működjön. #MiskolcTv #Híradó #MOL #tűzoltó IRATKOZZON FEL CSATORNÁNKRA:    / @minapweb   ***** ÉLŐADÁS: https://www.minap.hu/eloadas LÁTOGASSON EL WEBOLDALUNKRA: https://www.minap.hu/ FACEBOOK:   / minapmiskolc   INSTAGRAM:   / minap.hu   TWITTER:   / minaponline