Piję DZIKA z EKIPĄ WK, Furioza, AI Polaka, Jarmark Świąteczny - Z DVPY #172

WSPIERAJ KANAŁ -    / @zdvpy   Pierwszy raz w życiu piłem Dzika i zamieniłem się w Warszawskiego Koksa, więc koniecznie zobacz jak ja, Robur, Owca, Ponczek i Saker wxhodzimy w stan Furiozy! A potem sobie idę na Jarmark Świąteczny Współpraca: [email protected] INSTAGRAM   / programzdupy   Za muzykę jak zwykle odpowiada RAU   / orkiestrau   Montaż - Lolo Zdjęcia - Janek Oryl