Potukoše se na sokaku a meni sijeno i umal štalu ne zapališe

Pridružite se tom kanalu da biste dobili pristup pogodnostima:    / @bosanskasehara4272   Bila su to drugačija vremena ali sa mnogo brige o svakom čeljadetu.Radit se moralo pa se niki nije ni štedio,sve je bilo u funkcije boljitka porodice.Danas su životi individalaca bitniji od svih drugih životnih vrijednosti....