Rinoceronte - to ve WoT Bitz potkat nechceš

Markoval jsem si ve WoT Blitz Rinoceronte a zase jsem si uvědomil, jak skvělý ten tank je. Možná až trošku OP. Přijď za námi na můj discord server ENCTRT - odkaz:   / discord   Budu rád, když mi dáš odběr. Neuteče Ti tak žádné nové video a podpoříš mou tvorbu. Děkuji. Máš zajímavou bitvu na video nebo mi chceš dát jen o něčem vědět? Napiš mi na Discordu.