Am început lucrările la Parcul Lacul Morii. Insula

Zona va fi transformată, lacul va căpăta un aspect natural (acum are un aspect industrial), insula va fi amenajată pentru plajă, activități culturale și va avea mulți arbori și pațial va fi adusă la nivelul apei, ca sa ne putem bucura de apă. Vor fi salvamari, pontonele vor fi amenajate pentru sporturi nautice fără motor și locul va prin multă viață. #sectorul6 #architecture